Hatch (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Content
ar: المحتوى

en: Name
ar: الاسم

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Featured
ar: متميز

en: Search this site
ar: ابحث في هذا الموقع

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
