Hatch (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: E-mail
tr: E-posta

en: Content
tr: İçerik

en: Name
tr: İsim

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Website
tr: Web sitesi

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Search this site
tr: Bu sitede ara

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı
