Hatch (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: E-mail
az: E-poçt

en: Content
az: Məzmun

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə
