Head Desk (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: status
ar: الحالة

en: Published
ar: منشور

en: N/A
ar: غير موجود

en: Pending
ar: معلّق

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: pending
ar: معلق

en: Draft
ar: مسودة

en: <em>Edit @type</em> @title
ar: تعديل @title (@type)
