Head Desk (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Schedule
he: תיזמון

en: status
he: מצב

en: Published
he: מפורסם

en: N/A
he: -ללא-

en: Pending
he: ממתינות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: pending
he: בהמתנה

en: Draft
he: טיוטה

en: Invalid
he: לא חוקי

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title
