Head Desk (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Published
gu: પ્રકાશિત
