Head Desk (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Update
id: Perbarui

en: Published
id: Dipublikasikan

en: N/A
id: T/T

en: Pending
id: Tertunda

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Draft
id: Konsep

en: Invalid
id: Tidak valid

en: Current revision
id: Revisi saat ini

en: <em>Edit @type</em> @title
id: <em>Sunting @type</em> @title
