Head Desk (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: status
lt: būsena

en: Published
lt: Paskelbtas

en: N/A
lt: N/D

en: Pending
lt: Laukiama

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: pending
lt: laukia

en: Draft
lt: Juodraštis

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title
