Heartbeat (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Login
sr: Пријављивање

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Full content
sr: Пун садржај

en: View mode
sr: Врста приказа
