Heartbeat (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Blocks
ur: بلاکس

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
