Heartbeat (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Access
az: İcazə

en: Path
az: Yol

en: Attachment
az: Qoşma

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Module
az: Modul

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Definition
az: Tərif

en: Left
az: Sol

en: Permissions
az: İcazələr

en: Blocks
az: Bloklar

en: About
az: Haqqında

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: Full content
az: Tam məzmun
