Heartbeat (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (81 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Enabled
lt: Įjungta

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Path
lt: Kelias

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Block
lt: Blokas

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Module
lt: Modulis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: 1 comment
lt: 1 komentaras

en: @count comments
lt: @count komentarai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: This action can not be undone.
lt: Šis veiksmas negrįžtamas.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: comment
lt: komentaras

en: The comments have been deleted.
lt: Komentarai pašalinti.

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Blocks
lt: Blokai

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Loading
lt: Kraunama

en: Are you sure you want to delete this message?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žinutę?

en: Shoutbox
lt: Rėksnių dėžutė

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: About
lt: Apie

en: Please select one or more comments to perform the update on.
lt: Prašome pasirinkti vieną ar daugiau komentarų, kad atlikti atnaujinimą

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
lt: Pasirodo nėra ką trinti, gal būt kitas administratorius jau pašalino pasirinktus komentarus.

en: No messages available.
lt: Nėra žinučių

en: Comment author's user id
lt: Komentaro autoriaus nario id

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Message ID
lt: Žinutės ID
