Helper (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Entity
fa: عنصر

en: Attempt to purge a field @field_name that still has instances.
fa: اقدام به پاکسازی فیلد @field_name که هنوز نمونه‌هایی از آن وجود دارد.
