Helper (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Migrate
gl: Migrar

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Attempt to purge a field @field_name that still has instances.
gl: Intento de purgar un campo @field_name que todavia ten instancias.
