Helper (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Entity
ar: الكيان

en: 0 sec
ar: 0 ثانية

en: Attempt to purge a field @field_name that still has instances.
ar: محاولة تنظيف الحقل @field والذي لايزال يتضمن مثيل.
