Helper (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Entity
az: Entiti

en: Migrate
az: Mirasiya

en: 0 sec
az: 0 san
