Helper (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Entity
lt: Esybė

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: Attempt to purge a field @field_name that still has instances.
lt: Bandymas išvalyti laukelį @field_name, kuris turi  objektus.
