helpfulness (7.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Update
ar: تحديث

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Time
ar: الوقت

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Messages
ar: الرسائل

en: Browser
ar: المتصفّح

en: New
ar: جديد

en: Alias
ar: البديل
