helpfulness (7.x-2.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Browser
hy: Բրաուզեր
