Hexagon (7.x-2.0-alpha4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Left sidebar
de: Linke Seitenleiste

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Development Settings
de: Entwicklungseinstellungen

en: Highlight
de: Hervorheben

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: Hexagon
de: Sechseck
