Hexagon (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Logo
ro: Siglă

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: User pictures in posts
ro: Imaginea autorului în articole

en: User pictures in comments
ro: Imaginea autorului în comentarii

en: Shortcut icon
ro: Iconiţa shortcut

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: User verification status in comments
ro: Statusul verificării utilizatorului în comentarii
