Hexagon (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Logo
az: loqo

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: User pictures in posts
az: Yazılarda istifadəçi şəkilləri

en: User pictures in comments
az: Şərhlərdə istifadəçi şəkilləri

en: Shortcut icon
az: Qısayol piktoqramı

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
