Hexagon (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Logo
ur: لوگو

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Site slogan
ur: سائیٹ کا سلوگن

en: User pictures in posts
ur: پوسٹس میں صارف کی تصویر

en: User pictures in comments
ur: تبصروں میں صارف کی تصویر

en: Shortcut icon
ur: شارٹکٹ آئیکن

en: User verification status in comments
ur: تبصروں میں صارف کی توثیقی حیثیت
