Hidden Nodes (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: view
fa: مشاهده

en: Message
fa: پیغام

en: Hidden
fa: پنهان

en: Permissions
fa: مجوزها
