Hide submit button (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Random
fa: تصادفی

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Upload picture
fa: بارگذاری تصویر

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Localization
fa: بومی سازی
