Hide submit button (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Message
ur: پیغام

en: Default
ur: طے شدہ
