Hierarchical Select (7.x-3.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (98 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Actions
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: root
hu: gyökér

en: Parents
hu: Szülők

en: none
hu: nincs

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Menu
hu: Menü

en: Node
hu: Tartalom

en: Create
hu: Létrehozás

en: vocabularies
hu: szótárak

en: term
hu: kifejezés

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Custom
hu: Egyéni

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term
hu: Kifejezés

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: item
hu: tétel

en: N/A
hu: Nincs adat

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: node
hu: tartalom

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Taxonomy: Term
hu: Taxonómia: Kifejezés

en: Uncategorized
hu: Kategória nélküli

en: Level
hu: Szint

en: Hierarchical Select
hu: Hierarchikus Kiválasztás

en: Configurations
hu: Beállítások

en: terms
hu: kifejezések

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: No style
hu: Nincs stílus

en: Bold
hu: Vastag

en: Inversed
hu: Fordított

en: Underlined
hu: Aláhúzott

en: Dropbox settings
hu: Eredménydoboz beállításai

en: The title you enter here appears above the dropbox.
hu: Az itt megadott cím megjelenik az eredménydoboz fölött.

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: 1 min | @count min
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 sec | @count sec
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Any
hu: Bármelyik

en: nodes
hu: tartalmak

en: Hierarchy type
hu: Hierarchia típusa

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Context type
hu: Környezet típusa

en: Overview of all Hierarchical Select configurations.
hu: Hierarchikus Kiválasztás beállításainak áttekintése.

en: Implementation (module)
hu: Megvalósítás (modul)

en: Create new items
hu: Új elemek létrehozása

en: Entity count
hu: Entitások számolása

en: Site-wide settings
hu: Webhelyszintű beállítások

en: Implementations
hu: Implementációk

en: You don't have Javascript enabled.
hu: A böngészőben nincs engedélyezve a Javascript.

en: Nothing has been selected.
hu: Valamelyik lehetőséget ki kell választani.

en: The description.
hu: A leírás.

en: Display the !entity count
hu: !entity számának megjelenítése

en: Resizable
hu: Átméretezhető

en: The dropbox allows the user to <strong>make multiple selections</strong>.
hu: Az eredménydobozzal a felhasználók <strong>több elemet</strong> tudnak kiválasztani.

en: Enable the dropbox
hu: Eredménydoboz engedélyezése

en: Editability settings
hu: Szerkeszthetőségi beállítások

en: Allow creation of new !items
hu: Új elemek létrehozásának engedélyezése

en: Allow creation of new levels
hu: Új szintek létrehozásának engedélyezése

en: Maximum number of levels allowed
hu: Az engedélyezett szintek száma

en: Root level
hu: Gyökérszint

en: Sublevel !depth
hu: Szint !depth

en: Per-level settings for creating new !items.
hu: !items létrehozásának szintekhez kötődő beállításai.

en: Hierarchical Select configuration for Menu
hu: Hierarchikus Kiválasztás modul Menü részének beállításai

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: All terms
hu: Minden kifejezés

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
hu: Egy tartalomhoz kapcsolódó összes taxonómiakifejezés megjelenítése a meghatározott szótárakból.

en: Term ID (with depth)
hu: Kifejezésazonosító (súllyal)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
hu: A súly szűrő összetettebb, ezért kevesebb beállítási lehetőséget biztosít.

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Select terms from vocabulary @voc
hu: Kifejezések kiválasztása @voc szótárból

en: Field label
hu: Mező cimkéje

en: All parent terms
hu: Minden szülőkifejezés

en: The taxonomy term ID.
hu: A taxonómiakifejezés azonosítója.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
hu: Helyrehozhatatlan hiba történt. A megadott űrlap érvényessége lejárt. A hiba talán orvosolható az oldal frissítésével és az űrlap ismételt elküldésével.

en: Hierarchical text
hu: Hierarchikus szöveg

en: Hierarchical links
hu: Hierarchikus hivatkozások
