Hierarchical Select (7.x-3.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Menu
sr: Мени

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци

en: Bundle
sr: Пакет
