Hierarchical Select (7.x-3.0-beta2) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: none
hy: ոչ մի

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: Bundle
hy: Փաթեթ
