Hierarchical Select (7.x-3.0-beta5) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔

en: 1 year | @count years
ur[0]: 1سال
ur[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
ur[0]: 1ھفتہ
ur[1]: @count ھفتے

en: 1 min | @count min
ur[0]: ۱ دقیقہ
ur[1]: @count دقیقے

en: 1 sec | @count sec
ur[0]: 1 سیکینڈ
ur[1]: @count سیکینڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: 1 month | @count months
ur[0]: ۱ مہینہ
ur[1]: @count مہینے

en: Bundle
ur: بنڈل
