Hierarchical Select (7.x-3.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (71 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Actions
fa: عملکردها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: Related terms
fa: واژه‌های مرتبط

en: Free tagging
fa: برچسب آزاد

en: root
fa: ریشه

en: Parents
fa: والدها

en: none
fa: هیچ

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Menu
fa: منو

en: Node
fa: محتوا

en: Create
fa: ایجاد

en: term
fa: واژه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Custom
fa: سفارشی

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Multiple values
fa: مقادیر چندگانه

en: N/A
fa: هیچ

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: node
fa: محتوا

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Taxonomy: Term
fa: طبقه‌بندی: واژه

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: Level
fa: سطح

en: Entity
fa: عنصر

en: terms
fa: واژه‌ها

en: Parent terms
fa: واژه‌های والد

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: No style
fa: بدون قالب

en: Bold
fa: برجسته

en: Underlined
fa: زیرنویس شده

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
fa: لیستی با کاما از هم جدا شده از واژه‌ها که این محتوا را توضیح می‌دهد. مثال: جالب, سقوط آزاد, شرکت.

en: Context
fa: زمینه

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Any
fa: هر

en: nodes
fa: گره ها

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Overview of all Hierarchical Select configurations.
fa: مرورکلی پیکربندی همه "انتخاب سلسله‌مراتبی"ها

en: vocabulary
fa: واژگان

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Bundle
fa: بسته

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
fa: نمایش همه واژه‌های طبقه‌بندی مرتبط با یک محتوا از واژگان‌های تعیین شده.

en: Term ID (with depth)
fa: شناسه واژه (همراه با عمق)

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب واژه‌ها از واژگان @voc

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: All parent terms
fa: همه اصطلاحات والد

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
fa: یک خطای غیرقابل‌ترمیم رخ داد. استفاده از این فرم منقضی شده است. دوباره صفحه را بارگیری کنید و فرم را ارسال کنید.
