Hijri (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: @hijri on @gregorian
ur: @hijri بمطابق @gregorian

en: Muharram
ur: محرّم

en: Safar
ur: صفر

en: Rabia al-Awwal
ur: ربیع الاول

en: Rabia ath-Thani
ur: ربیع الثانی

en: Jumada al-Ula
ur: جمادی الاول

en: Jumada ath-Thaniya
ur: جمادی الثانی

en: Rajab
ur: رجب

en: Shaban
ur: شعبان

en: Ramadan
ur: رمضان

en: Shawwal
ur: شوال

en: Dhu al-Qada
ur: ذوالقعدۃ

en: Dhu al-Hijja
ur: ذوالحجۃ
