HMS Field (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Separator
ru: Разделитель

en: Off
ru: Выкл

en: Input format
ru: Формат ввода

en: Fields
ru: Поля

en: Display format
ru: Формат отображения

en: The field instance @label of @id
ru: Экземпляр поля @label, принадлежащего @id
