Homebox - Individual user dashboards (7.x-2.0-beta5) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Save blocks
hy: Պահպանել բլոկերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
