Homebox - Individual user dashboards (7.x-2.0-beta6) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Open
ro: Deschideți

en: Path
ro: Cale

en: Region
ro: Regiune

en: Visible
ro: Vizibil

en: Layout
ro: Prezentare

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Block
ro: Bloc

en: Close
ro: Închideți

en: Don't use
ro: Nu folosiți

en: revert
ro: revenire

en: Edit page
ro: Editează pagina

en: Save blocks
ro: Salvează blocuri

en: Expand
ro: Expandare

en: Delete page
ro: Șterge pagina

en: Restore
ro: Restaurează

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Flush
ro: Golire

en: Save page
ro: Salvează pagina

en: Add a block
ro: Adaugă un bloc

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: Maximize
ro: Maximizare

en: Use if available
ro: Folosiți dacă este disponibil

en: Unsaved
ro: Nesalvat

en: Edit !title
ro: Editează !title

en: Custom block
ro: Bloc personalizat
