Homebox - Individual user dashboards (7.x-2.0-rc3) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Open
az: Aç

en: Path
az: Yol

en: Layout
az: Şablon

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Block
az: Blok

en: Close
az: Bağlı

en: Save blocks
az: Blokları saxla

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Flush
az: Qızarmaq
