Homebox - Individual user dashboards (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Open
fa: باز

en: Path
fa: مسیر

en: Region
fa: ناحیه

en: Visible
fa: نمایان

en: Layout
fa: آرایش

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Block
fa: بلوک

en: Clone
fa: تکرار

en: Close
fa: بستن

en: revert
fa: بازگشت

en: Save blocks
fa: ذخیره بلوک‌ها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Maximize
fa: بیشینه سازی
