Homebox - Individual user dashboards (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Visible
lt: Matomas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Block
lt: Blokas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Edit page
lt: Redaguoti puslapį

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Flush
lt: Išvalyti
