Homebox - Individual user dashboards (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: Save blocks
ur: بلاکس کو محفوظ کریں
