Hook Update Deploy Tools (7.x-1.17) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Import
fa: ورود

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید
