Hook Update Deploy Tools (7.x-1.20) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: ERROR
fr: ERREUR

en: Import
fr: Importer

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Imported
fr: Importé

en: Created
fr: Créé

en: Deploy
fr: Déployer

en: Created:
fr: Créé :
