Hook Update Deploy Tools (7.x-1.34) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: disabled
ar: معطَّل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Import
ar: استيراد

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Deploy
ar: نشر

en: not found
ar: غير موجود
