Hook Update Deploy Tools (7.x-1.35) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
