Hook Update Deploy Tools (7.x-1.37) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: enabled
de: aktiviert

en: disabled
de: deaktiviert

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: ERROR
de: FEHLER

en: uninstalled
de: deinstalliert

en: Import
de: Importieren

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Imported
de: Importiert

en: Created
de: Erstellt

en: missing
de: fehlt

en: failed
de: fehlgeschlagen

en: exists
de: existiert

en: Deploy
de: Verteilen

en: Created:
de: Erstellt:

en: not found
de: nicht gefunden
