Hotel (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
