Hotfolder (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: view
ar: عرض

en: Default
ar: الافتراضي

en: node
ar: عقدة

en: The content type %name has been deleted.
ar: تم حذف نوع المحتوى %name.

en: Deleted content type %name.
ar: تم حذف نوع المحتوى %name.

en: The content type %name has been updated.
ar: تم تحديث نوع المحتوى %name.

en: The content type %name has been added.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.

en: Added content type %name.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.
