Hotfolder (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: The content type %name has been deleted.
bo: ནང་དོན་རིགས%name་སུབ་ཟིན།

en: Deleted content type %name.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་བསུབ་ཟིན།

en: The content type %name has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: The content type %name has been added.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Added content type %name.
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།
