Hotfolder (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: node
bs: nod

en: The content type %name has been deleted.
bs: Tip sadržaja %name je obrisan.

en: Deleted content type %name.
bs: Obrisan tip sadržaja %name.

en: The content type %name has been updated.
bs: Tip sadržaja %name je osvježen.

en: The content type %name has been added.
bs: Tip sadržaja %name je dodan.

en: Added content type %name.
bs: Dodan tip sadržaja %name.
