Hotfolder (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: view
cs: zobrazit

en: Default
cs: Výchozí

en: node
cs: uzel

en: The content type %name has been deleted.
cs: Typ obsahu %name byl smazán.

en: Deleted content type %name.
cs: Smazán typ obsahu %name.

en: The content type %name has been updated.
cs: Typ obsahu %name byl aktualizován

en: The content type %name has been added.
cs: Typ obsahu %name byl přidán.

en: Added content type %name.
cs: Přidán typ obsahu %name.
