Hotfolder (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: view
de: Ansicht

en: Default
de: Standard

en: node
de: Beitrag

en: The content type %name has been deleted.
de: Der Inhaltstyp %name wurde gelöscht.

en: Deleted content type %name.
de: Inhaltstyp %name gelöscht.

en: The content type %name has been updated.
de: Der Inhaltstyp %name wurde aktualisiert.

en: The content type %name has been added.
de: Der Inhaltstyp %name wurde hinzugefügt.

en: Added content type %name.
de: Inhaltstyp %name erstellt.
